#2016-09-23 01:50:25 

Oso

Użytkownik

Która według Was działająca na terenie Poznania wypożyczalnia samochodów jest obecnie najbardziej godna rekomendacji?
#2016-09-23 02:44:29 

Kutryk

Użytkownik

Jak dla mnie najlepsza jak dotąd okazała się wypożyczalnia osekrent.pl, która działa nie tylko w Poznaniu, ale i w innych dużych miastach Polski. Posiada szeroką ofertę wynajmu aut na korzystnych warunkach, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.
#2016-09-23 04:42:52 

ZizaIzan

Użytkownik

Potwierdzam. Już nieraz korzystałem z wynajmu pojazdów w Poznaniu właśnie w tej wypożyczalni. Podoba mi to, że można tam wynająć nie tylko samochody osobowe, ale również dostawcze oraz busy.
#2016-09-23 07:26:23 

Oso

Użytkownik

Mnie akurat obecnie interesuje otrzymanie samochodu zastępczego z OC sprawcy w Poznaniu, gdyż miałem stłuczkę nie z własnej winy i nie mam czym jeździć do pracy i nie tylko. W ogóle wkurzony jestem, że mnie musiało to spotkać.
#2016-09-23 07:35:18 

Kutryk

Użytkownik

Każdemu kierowcy może przydarzyć się taka sytuacja. Jeśli na sto procent nie było to z Twojej winy, wówczas przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawcy. W dobrej wypożyczalni, jak ta którą wcześniej opisywałem, powinni zaoferować Ci nowe, maksymalnie 2-letnie i sprawne auto.
#2016-09-23 09:20:29 

Penelopa

Użytkownik

Ja również mogę zarekomendować tanią wypożyczalnię samochodów osekrent.pl Katowice to obok Poznania jedno z miast, gdzie obsługuje swoich klientów. Jedną z jej usług jest przewóz osób na i z lotniska Katowice w wyznaczone miejsce. Z tej usługi dość często korzystam, gdyż kilka razy w roku wylatuję za granicę. Oferta wypożyczalni skierowana jest nie tylko do mieszkańców Śląska, ale również dla turystów z zagranicy, którzy po przylocie do Katowic mogą zyskac komfortowy pojazd nie tylko na jeden kurs, ale też – jeśli chcą – na okres całego ich pobytu w Katowicach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015