#2016-09-23 06:58:25 

Penelopa

Użytkownik

Witajcie moi kochani. Mam sprawkę małą. Bardzo poważne sprawy zachodzą teraz w moim życiu teraz. I nie wiem co mam dalej robić. Może wy byście mi doradzili? Albo powiedzieli chociaż może kto może mi doradzić i powiedzieć co powinnam w mojej sytuacji robić. Wiem, że kiedyś byli tacy specjaliści, co to mówili co można zrobi. Analizują po prostu sytuację i pomagają stwierdzić czy powinno być tak czy inaczej. No mnie by na tym w sumie bardzo zależało
#2016-09-23 07:21:49 

ZłyON

Użytkownik

Jak komuś na czymś bardzo zależy, to po prostu to znajdzie i tyle :P Oczywiście, tak mi się wydaje, że niektóre decyzje można podejmować samemu i wtedy są one o wiele bardziej ryzykowne, ale jak się uda to ma się pewność, że się udało samem podjąć nawet dość słuszną decyzję. Chociaż swoją drogą to w Poznaniu firmy konsultingowe działają całkiem prężnie i można z nich bez problemu korzystać. Pełen profesjonalizm
#2016-09-23 08:38:59 

Penelopa

Użytkownik

No właśnie z czegoś takiego bym chciała korzystać i mieć naprawdę pewność, że to co robię jest naprawdę słuszne i że nie będę musiała niczego rzeczywiście później żałować. Kurczę no nie wiem. Bo niby jestem zdecydowana na to, żeby samemu taką decyzję podjąć, no a z drugiej strony to normalnie jakaś masakra z tym
#2016-09-23 09:34:19 

ZłyON

Użytkownik

Tak to właśnie bywa z naszym życiem i niektórymi sprawami, że podejmowanie trudnych decyzji chcemy sobie jakoś ułatwić. Ja sam korzystam bardzo często z gospodarczego doradztwa i zawsze mam nadzieję, że mi doradzą zgodnie z moimi planami i tylko je potwierdzą
#2016-09-23 09:50:13 

Penelopa

Użytkownik

I co, udaje się?
#2016-09-23 11:31:11 

Hero

Użytkownik

W większości przypadków tak, potwierdzają moje przypuszczenia, chociaż czasami proponują inne rozwiązania, ale to całkiem słusznie, bo się okazuje, że na przykład jakiś aspekt przeoczyłem albo zapomniałem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015