#2016-09-26 01:45:53 

Welonka

Użytkownik

Cześć :) Na mojej posesji znajduje się problem. Problemem jest stary budynek, który się tam znajduje, a jakoś no tak średnio mi się podoba, że on tam stoi. Nic się z nim nie da zrobić, bo się rozpada, a naprawa i odbudowa by wyszła jeszcze drożej niż postawienie tego całkowicie od nowa. No więc mówię, że się chce tego pozbyć. Jak ja bym to mogła zrobić? Wiadomo, że sama z mężem tego nie zaciukam, ale może jakaś firma, ktoś?
#2016-09-26 04:16:30 

ZłyON

Użytkownik

Wydaje mi się, że rzeczywiście najlepiej będzie jeśli zamówisz jakaś firmę. Przyjdą z buldożerami, koparkami i to po prostu zniszczą. Na dodatek też gruz wywiozą, a wiadomo, jakie to jest problematyczne, bo nie wiadomo nigdy, co z tym później zrobić. Wyrzucić nie można, zakopać też nie bardzo i się robi masakra z tym
#2016-09-26 05:26:25 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Ja proponuję Ci od razu wejść na strone http://www.wykopiemy.pl/pl/page/rozbiorki-i-wyburzenia i tam dokładnie sobie poczytasz na temat tego, jak takie rozbiórki wyglądają. Sprawa jest naprawdę bardzo łatwa i przyjemna. Niczym się nie przejmujesz Panowie przyjeżdżają robią swoje i sobie jadą, a ty się możez cieszyć, że się pozbyłaś tego bałaganu, który się narobił
#2016-09-26 08:05:48 

Welonka

Użytkownik

No powiem, że to racja. Jeszcze znalazłam na tej stronie, że oni też zajmują się na terenie Śląska brukarstwem, a to sprawia, że z nich po prostu skorzystam podwójnie, bo właśnie mam też taki teren do wyłożenia kostką. Super sprawa :)
#2016-09-26 10:09:46 

Bydgoszczanin

Użytkownik

No widzisz, upieczesz od razu dwie pieczenie na jednym ogniu i będziesz miała po sprawie. Wyburzone i zamontowane, lepiej trafić nie mogłaś :P
#2016-09-26 11:12:40 

ZłyON

Użytkownik

Rzeczywiście nie mogłam. Bardzo Ci dziękuję za pomoc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015