#2016-10-28 07:21:08 

Piesio

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym skontaktować się z jakąś firmą, która hurtowo sprzedaje mąkę, mączki, różnego typu tego przetwory, artykuły spożywcze itp. słyszałem od mojej koleżanki radę, że najlepiej w tego typu sytuacji tak naprawdę zapytać na forum. Bo sporo osób ma rożne, często świetne pomysły i jest bardzo dobrze zasięgnąć opinii ;) także utworzyłem też ten temat i cóż.. może faktycznie nawiąże się tu jakaś ciekawa dyskusja? Kto wie.. jestem bardzo dobrej myśli!
#2016-10-28 08:11:02 

ZłyON

Użytkownik

Ja kupiłem niedawno, mączkę migdałową w przystępnej cenie z tej strony internetowej i mogę bardzo polecić ogólnie ;) znakomicie funkcjonuje u nich dowóz, wszystko zawsze na czas, bardzo dobre produkty, w super jakości itp. od siebie nie mogę im kompletnie nic zarzucić także jak szukasz dobrej firmy, to zgłoś się do nich ;) zobaczysz, że nie pożałujesz!
#2016-10-28 10:17:36 

Barebiuk

Użytkownik

U mnie w pracy idzie sporo mąki arachidowej i musze powiedzieć, że tak naprawdę nie widziałem jeszcze tak sprawnie działającego sklepu. Mają tam mega fajny kontakt i jak coś jest nie tak, że np.: chcemy więcej lub mniej towaru itp. to od razu reagują i wszystko dostosowują. Także jak coś to bardzo serdecznie polecam ;)
#2016-10-28 13:15:57 

33Joasia

Użytkownik

Najlepszą ofertę ma zdecydowanie ten sklep: http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/mak-niebieski-francja ja stąd np.: zamawiam zawsze mak i inne tego typu produkty i jestem mega zadowolony ;) także nie ma opcji, że coś jest nie tak, wręcz przeciwnie ;) kontakt z firmą jest bardzo na plus i towary też wcale nie są jakieś zasiedziałe w magazynach itp.. wszystko świeżutkie i najwyższej jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015