#2016-11-23 11:25:35 

Determinator

Użytkownik

Cześć! Ciągle próbuje się zabrać za pisanie pracy dyplomowej, ale wiecie jak to jest… Nawet gapienie się w sufit jest ciekawsze. Poszedłem na doktorat, a teraz nawet nie wiem jak się zabrać za pisanie. Jakieś rady? Pomocna dłoń? :)
#2016-11-23 11:47:52 

Karłowata

Użytkownik

Trochę to zabawne żeby doktorant miał problemy z napisaniem pracy dyplomowej, ale postaram się pomóc. Pewnie temat już masz i wszelkie informacje już zebrałeś, teraz najważniejsze będzie właśnie zebranie się i skupienie. Może skoro nie potrafisz napisać nic w domu to powinieneś udać się do biblioteki. Wielu ludzi tak robi - w domu rozprasza komputer, telewizor, pewnie rodzina, a w bibliotece cisza, spokój, no chyba, że akurat wpadnie wycieczka dzieciaków :) A jeżeli biblioteka nie wypali to pozostaje tylko jedna opcja - mojemu chłopakowi w dobrej cenie pracę inżynierską napisali w jakiejś firmie zajmującej się tego typu sprawami, może ktoś inny coś poleci.
#2016-11-23 13:09:19 

Hero

Użytkownik

Dobrze, że poszedłem do technikum, a dalszą edukację wybiła mi z głowy rzeczywistość, przynajmniej nie mam takich problemów. Jednak często trafiam w sieci na ogłoszenia pisania prac dyplomowych. Możesz postawić na jakąś firmę, która zrobi to mega profesjonalnie i bez żadnych problemów albo wybrać tańsze rozwiązanie i postawić na jakiegoś innego doktoranta, który nie ma takich problemów z pisaniem jak Ty.
#2016-11-23 13:51:04 

Determinator

Użytkownik

Jesteście super! Tak wiem, że to dość dziwne nie umieć napisać pracy jako doktorant, ale skoro poświęciłem już na studia tyle lat to szkoda rezygnować na ostatniej prostej. Może ktoś mógłby polecić coś konkretnego i sprawdzonego? Może ktoś korzystał z usług dobrej firmy, która napisała mu pracę doktorską?
#2016-11-23 14:20:32 

Papilotka

Użytkownik

Chyba nikt się nie przyzna do tego :) Ludzie się boją, że wpadną albo myślą, że to wstyd.
#2016-11-23 15:28:34 

Welonka

Użytkownik

A czego mielibyśmy się bać? Z własnego doświadczenie wiem, jak trudno jest napisać rozprawę doktorską i znam firmę, która się tym zajmuje - e-praca.dyplomowa.pl. Robią to świetnie! W swojej pracy nie znalazłam żadnych błędów merytorycznych, ani ortograficznych. Więcej o rozprawach doktorskich możesz poczytać na http://e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-doktorska/. Gwarantuję Ci, że nikt nie napisze tej pracy lepiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015