#2016-11-28 05:35:27 

Kutryk

Użytkownik

Siema. Mam taki probem. Prowadzę sobie taki sklep, w którym ogólnie można znaleźć wszystko. Coś takiego jak chiński sklep, czy tam wszystko za 4,50, zwał jak zwał wiadomo o co chodzi. Problem mój polega na tym, że zamknęli hurtownię, z której brałem towar i jestem w kropce, nie wiem, co robić :/
#2016-11-28 05:48:12 

Oso

Użytkownik

Jak to nie wiesz co robić? Udajesz się do Wólki Kosowskiej do centrum chińskiego i tam kupujesz wszystko, co jest Ci potrzebne. Tam się można serio obkupić we wszystko co jest potrzebne do prowadzenia takiego sklepu. I wcale nie żartuję, wiem co mówię ;)
#2016-11-28 07:44:00 

Welonka

Użytkownik

Kolega ma absolutną rację. I nie tylko tam jest to centrum chińskie, ale tez całkiem dobra hurtownia obuwia damskiego, w której można naprawdę sporo fajnych butów kupić i się cieszyć, że coś takiego istnieje, bo możliwości jest naprawdę sporo. Polecam, bo sama tam często jeżdżę.
#2016-11-28 10:14:01 

Oso

Użytkownik

Co więcej, na stronie http://wolka24.com/bielizna/bielizna-meska można znaleźć bieliznę męską, więc jak ktoś to sprzedaje, to ma akurat wszystko pod nosem. Jak dla mnie to ta hurtownia jest idealna, ja tam od bardzo długiego już czasu zaopatrzenie dla siebie robię i jestem mega zadowolony
#2016-11-28 10:43:30 

Kutryk

Użytkownik

Ale super! Naprawdę chyba z nieba mi spadacie z tymi wszystkimi linkami i informacjami, a już się bałem, że będę musiał zwijać interes z powodu braku dostaw
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015