#2016-12-08 07:37:59 

ZłyON

Użytkownik

Żona wylała na biały fotel w naszym mieszkaniu pół butelki czerwnonego wina. Nawet nie pytajcie, jak do tego doszło... Ale jak łatwo sie domyslić, mebel jest nie do odratowania. Ponieważ jednak kosztował małą fortunę i kształtem idealnie pasuje do wnęki przy kominku, zamiast wyrzuci, chcemy go odnowić przez nowe obicie. Czy ktoś zamawiał kiedyś materiał na ten cel? Polecacie typ albo sklep?
#2016-12-08 08:53:23 

Welonka

Użytkownik

Sugerowałabym, skoro stoi przy kominku, nie skórę, która mogłaby pękać od gorącego powietrza ani syntetyki z tendencją do przytaiania się, tylko jak najbardziej naturalne materiały, na przykład tkaninę z dodatkiem lnu lub wełny. Nie tylko praktyczne, ale też ekologiczne ;)
#2016-12-08 10:45:07 

Awangarda

Użytkownik

Osobiście dałam swój fotel do obicia materiałem w róże od Black Cat Design. Prezentuje się na prawdę wybornie! Sklep blackcatdesign.com.pl odkryłam zupełnym przypadkiem, ale teraz właśnie tam kupuje wszystkie tkaniny, jak właśnie materiały na fotel. Ostatnio nawet zaszalałam i pojawiła się na nim poduszka wykonana ręcznie – też z zamówionego tam materiału. Ogólnie taki „domowy” styl jest zdecydowanie moim ulubionym, więc zawsze będę poleca to, a nie jakieś nowoczesne dodatki i połyskujące meble.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015