#2016-12-13 01:56:02 

Papilotka

Użytkownik

chciałabym kupić sobie jakieś lepsze poduszki, niż te, które mam do tej pory. Szczerze mówiąc zawsze zwracałam uwagę głównie na cenę i tak pobieżnie na wygląd, a co do jakości, myślałam, że jakoś to będzie… ale właśnie, jakoś mnie chyba jednak nie satysfakcjonuje. Milej byłoby spać z poduszką, która się nie odkształca i z którą nie trzeba się pół godziny układać do snu, aby było wygodnie.;) poradzicie mi coś?
#2016-12-13 04:51:58 

Piesio

Użytkownik

warto jednak patrzeć na jakość… szczególnie uważać trzeba na te wszystkie chińskie tanie produkcje, bo one już w ogóle nie idą po jakości.;) czytaj zawsze informacje dołączone do towaru, pytaj pracowników, no i warto też jest poznawać się z opiniami znajomych, ewentualnie wiadomości z sieci… co do poduszek tak konkretnie nie podpowiem żadnego sklepu, ale może ktoś inny coś wie i napisze?
#2016-12-13 07:12:19 

Awangarda

Użytkownik

no, ja wiem i doradzę.;) ostatnio kupowałam nowe poduszki dla siebie i męża, i naszego dziecka. Pomyślałam, że fajnie będzie wrócić do natury i kupić coś z dobrej jakości pierzem. Słyszałam, że takie są najwygodniejsze, no i faktycznie… zamawiałam ze strony internetowej https://proecodreams.pl/20-poduszki-puchowe. Fajnie wyglądają, mają różne rozmiary, ogólnie super. A wysyłka ekspresowa.;)
#2016-12-13 10:06:34 

Papilotka

Użytkownik

dzięki za link, faktycznie ciekawie wygląda ta propozycja.;) jeśli chodzi o te tanie, chińskie sklepy to racja, chyba jednak będę ich bardziej unikać. Jak pomyślę ile to wszystko ma w sobie potencjalnej chemii to brrr. Delikatne piórka gęsie na pewno sprawdzą się lepiej, zamówię sobie parę poduszek od nich, dzięki raz jeszcze!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015