#2016-12-14 02:22:35 

Riksza

Użytkownik

urządzam właśnei gabinet meza i zastanawiam sie jakie zaluzje bardziej by tutaj pasowały. Drewniane są stylowe i bardzo klasyczne, a metalowe z kolei nadałyby wnętrzu nowoczesnego tchnienia. Na co mam się w takim razie zdecydować?
#2016-12-14 05:12:12 

Piesio

Użytkownik

W zasadzie to już sama sobie odpowiedziałaś bo żaluzje powinno siedostosowac do wystroju wnetrza i stylu w jakim jest ono utrzymane. Jeśli gabinet ma charakter klasyczny i opiera się w dużym stopniu na drewnie to zdecydowanie drewniane. Przy nowoczesnych meblach, biurku i fotelu szedłbym w stronę metalowych ale to tylko moje poczucie estetyki, można przeciezmieczupelnie inny gust.
#2016-12-14 07:00:23 

Penelopa

Użytkownik

Cześć, w moim odczuciu gabinet powinien być klasyczny czyli drewniana podłoga, meble też drewniane a ściany pomalowane na kolory zbliżone do brązowego ale nie za ciemne. Do takiej kombinacji jak nic pasują drewniane żaluzje. Jeslisie ze mna zgadzasz to moge ci nawet podrzucic sklep w którym kupowałam i wszystko było z nimi wporządku - http://fabrollo.pl/zaluzje-drewniane/. Mam nadzieje ze pomogłam.
#2016-12-14 07:33:37 

Riksza

Użytkownik

Dziękuję, pokój jest jeszcze w trakcie meblowania. Mezowi spodobałoby się drewno, zawsze marzył o dużym biurku i stojącym obok dużym globusie, wiec chyba metalowe żaluzje nie bardzo się odnajdą w takiej kompozycji. Czytałam ze drewniane zaluzjelubiazbeirac kurz, czy to prawda i jak je czyscicie?
#2016-12-14 08:40:56 

Penelopa

Użytkownik

Zbierają kurz jak wszystko inne, jeśli często odkurzasz i wietrzysz, conajmniej raz w tygodniu myjesz podłogi to kurzu niebedzie. Są podobno specjalne środki do czyszczenia drewnianych żaluzji ale ja czyszczę zwykłą pianką do mebli i jest okej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015