#2017-01-08 23:53:32 

Piesio

Użytkownik

Organizuję niedługo taki bardzo ciekawy event dla pracowników mojej. Taka tam zabawa integracyjna i jeszcze różne inne okazje, jubileusz firmy i takie tam. Szukam na tę okazję różnych atrakcji. Wiecie, co teraz takiego jest w cenie, co można wykorzystać? Podpowiedzcie coś
#2017-01-09 01:33:50 

ZłyON

Użytkownik

Teraz na te firmowe różne spędy wymyślają takie rzeczy, że to się w głowie nie miesci. Można naprawdę też takie fajne rzeczy załatwić, zrobić, że naprawdę jest w czym wystarczy się tylko rozejrzeć za jakąś firmą, która się na tym zna i wtedy już na pewno będzie Ci o wiele łatwiej
#2017-01-09 02:16:30 

Piesio

Użytkownik

No tylko właśnie chodzi mi o znalezienie tej firmy, która się na tym zna. Jak ją niby znaleźć i skąd mam wiedzieć, że Ci, których wybiorę, na pewno się będą na tym znać? Bo ja to jestem kiepski raczej w szukaniu takich rzezy i zawsze jakiejś buble wynajduje beznadziejne
#2017-01-09 04:12:14 

Welonka

Użytkownik

Ja się często zajmuje załatwianiem takich spraw. Jak chcesz to wejdź na stronę http://www.funandplay.pl/ i tam właśnie sobie popatrz, bo to jest taka firma, która się zajmuje organizowaniem takich zabaw. A w swojej ofercie mają naprawdę sporo różnych rzeczy wartych uwagi
#2017-01-09 05:49:30 

Piesio

Użytkownik

Rzeczywiście muszę przyznać, że jest to bardzo interesująca opcja i można całkiem fajne opcje tam znaleźć. Chyba rzeczyście się nimi zaintersuje i skontaktuje, żeby się o szczegółach dowiedzieć. mOże być świetna zabawa :D
#2017-01-09 08:42:16 

Welonka

Użytkownik

Pewnie, że może :P Zobacz sobie na stronie http://www.funandplay.pl/bv_event/mega-pilkarzyki/ jakie mają super piłkarzyki ogromne i to jest naprawdę super sprawa, której się można całkiem oddać. Szperaj, szperaj :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015