#2017-01-19 20:31:07 

Hero

Użytkownik

Pytanie identyczne jak tytuł tematu tylko proszę o pomoc ludzi którzy troche na nich przejeździli i mają porównanie. Zapraszam do podzielenia sie swoją opinią.
#2017-01-19 22:38:12 

WenusToJa

Użytkownik

Dwa sezony jeżdżę na Vredesteinach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Samochód lepiej pokonuje zakręty, przyczepnośc jest zdecydowanie lepsza i w ogóle mam wrażenie że jakoś tak płynniej się jedzie. Fakty są takie że droga hamowania jest krótsza co miałam okazje przetestować kiedy wyjechał mi z bocznej drogi traktor. Myślałam że nie dam rady wyhamować, a jednak jakimś cudem się udało. Zaskoczyło to nawet rolnika bo miejsca naprawdę było niewiele.
#2017-01-19 23:37:31 

Brygida

Użytkownik

Wie ktoś może gdzie kupię te opony w dobrej cenie? Dziękuję.
#2017-01-20 02:00:09 

Kutryk

Użytkownik

Według mnie opony letnie Vredestein to jedne z najlepszych i najbardziej solidnych opon jakie się obecnie produkuje. Ścieralność prawie żadna, po kilku sezonach nie zauważam wiekszych zmian, a przyczepność po prostu bajeczna. Nawet kiedy szybko zmieniają się warunki atmosferyczne, zmiany w prowadzeniu w zasadzie nie sie nie odczuwa. Swój komplet kupiłem w tym sklepie online - http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-letnie. Polecił mi brat a że ceny były najniższe spośród wszystkich sklepów jakie widziałem to zamówiłem i jeżdżę do dziś :)
#2017-01-20 03:59:14 

Determinator

Użytkownik

Cześć. sklep.opony-kunicki.pl w ogóle ma dobre ceny na wszystkie marki. Teściowi zamawiałem 2 komplety zimówek i udało się sporo zaoszczedzic. Do samego konca biedak nie wierzył że przyjdą prawdziwe opony :P. Co chwila pytał co tam, jak tam, kiedy przyjdą, a jak przyszły to każdy temat sprowadza sie do opon i sklepu internetowego ;].
#2017-01-20 05:59:53 

Kutryk

Użytkownik

Nie ma się co dziwić bo ja też sceptycznie podchodziłem do sklepów internetowych. Dobrze że teraz już naprawdę zrobiło się bezpiecznie. Powstało dużo sklepów które mają swoją renomę, wielu klientów i zbierają dobre opinie nie tylko na rynku opon samochodowych.
#2017-01-20 08:44:45 

Hero

Użytkownik

A ja się nie wahałem tylko zamówiłem i po sprawie. Przede wszystkim bazuje na poleceniach wiec dzieki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015