#2017-01-25 07:50:49 

Welonka

Użytkownik

Hej! Chciałabym Was spytać, czy nalezycie do grona miłośniczek obuwia. Ja własnie niedawno bardzo polubiłam kupowanie butów na rózne pory roku. Lubię odwiedzać dobre sklepy obuwnicze, zarówno stacjonarne i internetowe, i tam wyszukiwac modne buciki, a następnie dopasowywać je do moich różnych stylizacji. Trochę jednak martwię się, ze wpadnę w zakupoholizm i niedługo wydam większość swoich oszczędności…
#2017-01-25 09:36:41 

Awangarda

Użytkownik

Ja mam podobne hobby, ale staram się zachowac umiar, tzn. nie kupuje każdej pary butów, która wpadnie mi w oko. Kupując buty, np. w dobrym sklepie internetowym działającym pod adresem https://awangardashoes.pl/, myslę przede wszystkim o tym, czy dana para będzie wygodna i praktyczna, i czy będę mogła ją zakładać w miarę często, a nie, dajmy na to, raz na rok. Poza tym nie polecam przesadzać z kupowaniem butów, gdyż szybko może zabraknąć w domu miejsca na kolejne pary butów, no chyba że masz duzy dom i pojemne szafy ;)
#2017-01-25 10:03:06 

Penelopa

Użytkownik

Ja również przestrzegam przed zakupoholizmem, tym bardziej, ze moda na niektóre fasony i wzory butów przemija, w związku z czym możliwe, że po jakimś czasie w niektórych butach nie będziesz już chciała chodzić. Moim zdaniem jeśli już masz wydawać pieniądze na buty, to wydawaj je rozsądnie, na dobrze wykonane obuwie, które ma dość uniwersalny fason.
#2017-01-25 10:27:43 

Awangarda

Użytkownik

No ale jednak czasami na drobną modową ekstrawagancję można sobie pozwolić, oczywiście pod warunkiem, ze jest to porządny produkt, który nie popsuje się po jednym czy po dwóch założeniach.
#2017-01-25 11:11:21 

Welonka

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Zgadzam się z tym, ze trzeba pamietać o umiarze i rozsądku przy kupowaniu i kierować się nie tyle wyglądem buta, co jego jakością.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015