#2017-01-30 03:11:40 

Papilotka

Użytkownik

Witajcie! Lubię spędzać czas nad polskim morzem, ale zwykle mam problem ze znalezieniem tam atrakcyjnego i niedrogiego noclegu. Często jest tak, ze obdzwaniam różne miejsca, ale wszystko jest już zajęte. A Waszym zdaniem, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować nocleg nad polskim morzem?
#2017-01-30 03:22:46 

Riksza

Użytkownik

No nie jest dobrze szukac noclegu na ostatnią chwilę, bo wtedy zazwyczaj okazuje się, ze wszystkie – a przynajmniej co lepsze – kwatery i pensjonaty są już zajęte. Według mnie noclegi nad morzem najlepiej rezerwować na kilka miesięcy przed datą planowanego wyjazdu, szczególnie jeśli ta data wypada w lipcu lub sierpniu, czyli miesiącach, gdy nad morze przyjeżdża najwięcej turystów. Żeby znaleźć niezbyt drogi i atrakcyjny nocleg, warto skorzystać ze sprawdzonej oferty bazy noclegowej, np. z portalu http://super-wczasy.pl/, który prezentuje sprawdzone obiekty noclegowe z terenu całej Polski.
#2017-01-30 05:34:40 

Penelopa

Użytkownik

Zgadzam się, iż portal SUPER WCZASY jest dobrym źródłem informacji o noclegach nad morzem i nie tylko, gdyż zawiera szczegółowe informacje na temat każdego z prezentowanych obiektów. Można tam znaleźć takie informacje, jak: standard zakwaterowania w danym obiekcie, dostępność w nim wolnych terminów oraz cena za nocleg. Ponadto przy kazdym opisie znajdują się zdjęcia danego obiektu z zewnątrz oraz wewnątrz.
#2017-01-30 06:34:02 

Awangarda

Użytkownik

Ja zgodze się również z tym, ze chcąc mieć zapewniony ładny pokój na nocleg, szczególnie w gorącym czasie urlopowym, warto zarezerwować go kilka miesiecy wczesniej, najlepiej jakies pół roku przed wyjazdem.
#2017-01-30 08:38:29 

Papilotka

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi. Przeglądam własnie oferty noclegów nad morzem na poleconym przez Was portalu i widzę, że wybór jest naprawde duzy. Jeszcze nie zdecydowałam dokąd konkretnie się wybiorę, ale myślę o jakiejś niezbyt dużej miejscowości, np. Grzybowo, Sarbinowo albo Dąbki.
#2017-01-30 09:57:30 

Awangarda

Użytkownik

Ja polecam w szczególności Grzybowo. Jest to malownicza miejscowość z bliskim sąsiedztwem Morza Bałtyckiego oraz pięknym krajobrazem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. W dodatku są tam tanie noclegi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015