#2017-02-06 01:53:33 

Hero

Użytkownik

Witam, mam problem z transportem towarów z zagranicy. Prowadzę firmę budowlaną, która zajmuje się głównie hydrauliką miejską. Sprowadzam zza granicy sporej wielkości rury, które niestety nie spełniają wymogów gabarytowych, które pozwoliłby na swobodny transport. Utrudnia mi to podejmowanie nowych zleceń. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre rozwiązanie?
#2017-02-06 04:11:21 

Papilotka

Użytkownik

Hej, z tego co mi wiadomo to Twój problem polega na transporcie towarów ponadgabarytowych. Niestety, ale tego typu przesyłki to nie lada problem dla niejednej firmy. Ja osobiście mogę Ci polecić firmę, która akurat zajmuje się transportem ponadgabarytowym. Dowiedz się jak to działa u nich pod tym linkiem http://www.tirsped.com.pl/uslugi-specjalistyczne-ponadgabaryty. Co ważne zajmują się oni kompleksową obsługą od samego etapu produkcji, przez transport, aż po magazynowanie. To ważne w takim przypadku, żebyś nie został na lodzie ze sporym towarem.

#2017-02-06 06:26:16 

Oso

Użytkownik

Potwierdzam to co napisała przedmówczyni. Jakoś usług transportowych, wszelkie zabezpieczenia i kontakt z firmą spedycyjną są profesjonalne i na najwyższym poziomie.
#2017-02-06 08:49:46 

Hero

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Oczywiście zależy mi na tym, aby firma zajęła się wszystkim od A do Z, aby towar trafił cały. No i aby zajęli się oni całą dokumentacją i pozwoleniami.
#2017-02-06 10:39:40 

Oso

Użytkownik

Na pewno się nie zawiedziesz!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015