#2017-08-03 16:49:39 

Determinator

Użytkownik

Hej wszystkim! Bardzo liczę na Waszą pomoc w kwestii wyboru dobrego tematu na mój licencjat, konkretniej chodzi o finanse ;) Czy możecie mi coś doradzić, w sensie jakiś temat, który z jednej strony będzie ciekawy, ale z drugiej strony jego przygotowanie nie będzie niesłychanie angażujące? Niestety cierpię na wieczny brak czasu…szkoła, praca, do tego rodzina i naprawdę jestem tym wszystkim przerażony :/
#2017-08-03 19:26:08 

Papilotka

Użytkownik

A nie myślałeś po prostu o skorzystaniu z pomocy przy pisaniu prac? Dzisiaj naprawdę mnóstwo osób się ogłasza i oferuje takie wsparcie.
#2017-08-03 22:06:44 

Determinator

Użytkownik

Szczerze to brałem to pod uwagę, ale trochę poczytałem forów i dowiedziałem się, że z jakością tych prac różnie bywa, mało tego, ponoć zdarzają się przypadki, że ktoś bierze sobie zaliczkę i ucieka…
#2017-08-04 00:04:20 

Papilotka

Użytkownik

Popytaj może pośród znajomych, być może ktoś już korzystał z takich usług i po prostu ma kogoś żeby polecić Ci ;)
#2017-08-04 02:38:07 

Penelopa

Użytkownik

Według mnie o wiele bezpieczniej będzie jak skorzystasz sobie z pomocy oferowanej przez tę firmę http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-finanse. Masz normalnie wsparcie firmy, która posiada w tym ogromne doświadczenie. Jak chcesz napisac pracę licencjacką z finansów to znajdziesz tam też wsparcie związane z wyborem tematu, wyborem samych pomocy do jego opracowania, określeniem ram takiej pracy, a i samym pisaniem zajmuje się specjalista w danym temacie. Rozsądne i bezpieczne rozwiązanie w mojej ocenie.
#2017-08-04 05:27:16 

Determinator

Użytkownik

Heh, a ja myślałem, że tylko prywatne osoby się tym zajmują ;) Dzięki serdeczne za taką podpowiedź, nie powiem, bardzo przydatna.
#2017-08-04 06:26:40 

Barebiuk

Użytkownik

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to temat prac postaraj się wybrać taki, żebyś miał już jakieś pojęcie o nim. Uwierz mi, że łatwiej później to wszystko ogarnąć. Jak polecisz zbyt ambitnie i weźmiesz coś czego nie lubisz i o czym nie masz pojęcia to słabo może być.
#2017-08-04 07:53:06 

Determinator

Użytkownik

Tak, tyle to wiem, ale niestety kompletnie brakuje mi pomysłów. Już odzywałem się do firmy TwojRedaktor.pl i po pierwszej rozmowie jestem bardzo zadowolony. Pomogli mi wybrać trochę tematów i teraz mam się zastanowić co ostatecznie. W ogóle fajnie bo mają przystępne ceny. Dzięki za pomoc jeszcze raz.
#2017-08-04 10:22:04 

Penelopa

Użytkownik

Nie ma sprawy, powodzenia życzę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015