#2016-11-24 06:48:39 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Jestem świadomym pacjentem, który lubi wiedzieć, co mu lekarze dają, albo polecają. Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie jakąś dobrą bazę leków, czy coś w ten deseń, gdzie będę mógł dowiedzieć się więcej o danym specyfiku. Jeśli tak, to bardzo proszę o adres.
#2016-11-24 09:18:11 

Determinator

Użytkownik

Najlepiej popatrz sobie po stronach aptek internetowych. A jest ich wiele, jak na przykład apteka gemini. Z tego, co wiem, to publikują przy każdym produkcie najważniejsze informacje z ulotek, żeby człowiek mógł się zapoznać z tym, na co dany lek jest, jak działa i jakie są ewentualne przeciwwskazania.
#2016-11-24 11:14:59 

Penelopa

Użytkownik

To fakt, że ja na przykłąd kiedyś szukałam jakiegoś środka na wybielenie zębów. Koleżanka mi poleciła jeden, a ja sobie jeszcze porównałam z tym https://www.aptekagemini.pl/biala-perla-system-wybielajacy-10-dni.html. Jak widzisz, na tej stronie masz też napisane, jak stosować dany specyfik, żeby osiagnąć najlepsze rezultaty.
#2016-11-24 12:07:46 

Determinator

Użytkownik

Oprócz tego można również sobie zestawić ceny. Na przykład patrzysz sobie na cenę amolu na stronie https://www.aptekagemini.pl/amol-plyn-250ml.html, a później możesz się wybrać do swojej apteki stacjonarnej i zobaczyć, po ile tam jest. Tylko jest jedno ale, że w takich aptekach sprawdzisz najczęściej tylko ceny środków sprzedawanych bez recepty.
#2016-11-24 13:52:43 

Determinator

Użytkownik

W gruncie rzeczy to mi wystarczy, bo to, co lekarz mi zalecił, to też się kupuje bez przepisania. W sumie nie pomyślałem, by korzystać z aptek internetowych, niezła myśl :)
#2016-11-24 15:24:00 

Penelopa

Użytkownik

To chyba najbardziej oczywiste źródło informacji, jeśli idzie o leki :) W koncu pracują w nich farmaceuci, którzy muszą poinformować pacjentów o tym, jak dany środek działa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015