#2017-10-08 23:34:37 

Qskowa

Użytkownik

Piszę trochę z myślą o swoim chłopaku który narzeka na to że jego mały jest zbyt mały... Ja tego nie odczuwam w żaden sposób w łóżku jest fajnie ale on ma jakieś kompleksy. Chcę jakoś pomóc, może podpowiedzieć mu jakąś metodę czy preparat... Coś czytałam o ćwiczeniach na powiększenie ale nie wiem czy to ma sens...
#2017-10-09 01:50:59 

Determinator

Użytkownik

Osobiście bym sobie darował ćwiczenia bo nawet jak dają efekty to zajmuje to masę czasu. Zamiast tego lepiej sięgnąć po jakiś suplement aczkolwiek nie wiem w tym momencie który ma szansę działania.
#2017-10-09 04:04:44 

ZłyON

Użytkownik

Rozumiem że o żadnych zabiegach nie myślicie, no cóż. Ja sądzę że najlepiej jest się pogodzić ze swoim ciałem i tyle. Nie każdy może mieć dużego członka tak jak nie każdy jest wysoki.
#2017-10-09 05:03:02 

Awangarda

Użytkownik

Warto spróbować Penilarge – interesujący suplement z fajnym naturalnym składem. I z tego co znalazłam w necie wynika że autorom receptury udało się znaleźć skuteczną formułę na większego penisa.
#2017-10-09 06:12:47 

ZizaIzan

Użytkownik

Powiem tak, próbowałem kilku preparatów. Wszystkie były wałkiem poza tym jednym: http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszenie-penisa/. W zasadzie to się nie dziwie że w mediach głównego nurtu praktycznie w ogóle się o tych tabletkach nie mówi. Przecież branża chirurgii plastycznej dostałaby ostro po kieszeni! Chirurgiczne sposoby na powiększenie prącia wysiadają przy tym suplemencie. U mnie przybyły cztery centymetry, serio.
#2017-10-09 07:48:07 

Barebiuk

Użytkownik

Cztery aż? Brzmi ciekawie, czytałem że po tym środku może przybyć nawet więcej nie mówiąc o lepszej erekcji.
#2017-10-09 09:39:35 

Oso

Użytkownik

Coraz więcej się mówi w Polsce o tym rozwiązaniu. Duży penis to marzenie wielu mężczyzn, dobrze że można się o niego postarać w inny sposób niż idąc pod nóż.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015