#2017-11-18 03:51:16 

Hero

Użytkownik

Znacie solidne firmy pozycjonujące strony internetowe? Zależy mi na kontakcie osobistym także proszę o polecanie czegoś z Bydgoszczy albo w miarę bliskich okolic. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
#2017-11-18 05:41:19 

33Joasia

Użytkownik

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych Bydgoszcz nie ma lepszej firmy niż https://www.grupa-tense.pl/. Sprawdziłam co najmniej 20, nawet z różnych miast, ale nikt nie dał mi tak dobrej ceny i solidnego efektu. Podoba mi się że cenią sobie stałą, dłuższą współpracę. Wiesz nie jest to na zasadzie że odwalić usługę i szukać kolejnego klienta. Tu wszystko ma ręce i nogi. W razie pytań pisz śmiało na pewno postaram się pomóc :)
#2017-11-18 06:42:31 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Właśnie miałem o nich pisać bo faktycznie są solidni i niedrodzy. Jedna z lepszych firm jeśli chcesz mieć szybki efekt najmniejszymi możliwymi kosztami. Współpracuję z nimi już kilka lat, a właściwie moja firma współpracuje i przez ten czas nie było żadnych tarć ani nieporozumień a efekt jak zawsze zadowalający. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-11-18 08:17:26 

Hero

Użytkownik

Takie pytanko mi się pojawiło z ciekawości, jakiego wzrostu odwiedzin strony mogę się spodziewać i jak to się przekłada na wzrost zysków. Wiem ze trudno przewidzieć dokładne liczby dlatego prosze o wasze doświadczenia.
#2017-11-18 10:23:40 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Tak jak sam napisałeś trudno przewidzieć bo każda branża a nawet każdy biznes jest wyjątkowy i oni własnie tak podchodzą do Twojej firmy. Czego mozesz sie spodziewac to wysokiego stosunku odwiedzających do kupujących bo na tym właśnie polega odpowiednia optymalizacja - żeby przyciągać tylko tych zainteresowanych. Jak chcesz dokładniejszych danych to polecam kontakt z obsługą. Udzielą informacji, podpowiedzą doradzą.
#2017-11-18 11:14:59 

Awangarda

Użytkownik

Bez sensu to jest bo nikt nie zagwarantuje że taka reklama cokolwiek da. Lepiej nadrabiać jakością niż sloganami i banerami.
#2017-11-18 12:19:00 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Oj krótko chyba prowadzisz biznes o ile w ogóle prowadzisz :)
#2017-11-18 12:57:00 

Hero

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście do nich napiszę bo jestem zainteresowany ale potrzebuje bardziej dokladnych danych zeby sie zdecydować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015