#2017-12-09 09:36:36 

Karłowata

Użytkownik

Cześć! Szukam kompletu zamiennych opon w dobrej cenie do mojego roweru górskiego i szosówki chłopaka. Znacie jakąś godną polecenia stronę, gdzie mogłabym je zamowić? chodzi mi o opony dobrej jakości - najlepiej od znanych producentow, takich jak np. Veben ( obecnie mam takie) a nie jakieś badziewie co mi się po jednym sezonie albo wcześniej zetrze. pomożecie?
#2017-12-09 10:57:41 

33Joasia

Użytkownik

Nigdy nie próbowałam tych opon Veben, można je dostać w rozsądnej cenie? Ja zawsze zamawiam w sklepie stacjonarnym, w którym kupowałam rower. Z jakiego miasta jesteś?
#2017-12-09 11:09:07 

Karłowata

Użytkownik

Z Poznania, ale wolałabym móc zamówić opony online. Nie zna ktoś jakiegoś portalu z opcją wysyłki? A te Veben to bardzo dobra jakość, nie ścierają się i nie zdarzyło mi się żeby pękały nawet w górach, no i cena jest bardziej niż rozsądna
#2017-12-09 11:36:51 

Barebiuk

Użytkownik

Jak szukasz Veben albo innych dobrych marek to sklep z oponami rowerowymi, jaki bym ci polecił to ten ze strony http://rowerowy-raj.pl/40-opony-rowerowe. Masz tam opcję darmowej dostawy, która zajmuje im bardzo mało czasu. Dla mnie zaletą tej strony byl bardzo duży wybór, bo możesz tam znaleźć takie ogumienie, które sprawdzi się w trudnych warunkach, jak i gładkie - dobre np. do rowerow miejskich. Poza tym cena jest bardzo dobra, tym bardziej że jak mówiłam jest opcja darmowego wysłania do domu
#2017-12-09 12:30:58 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Tak naprawdę jak wybierasz opony do roweru to liczy się nie tyle marka co idealne dostosowanie - mówisz że masz szosówkę i górala. W takim razie musisz poszukać odpowiedniej grubości i najlepiej bardzo wytrzymałe ogumienie. Na stronie tej firmy, co wcześniej kolega podsyłał masz centymetry podane (szerokość opony) no i wyjaśnione na jakie warunki są najlepsze. Powodzenia :)
#2017-12-09 15:12:33 

Awangarda

Użytkownik

A nie próbowałaś zamówić bezpośrednio na stronie tego producenta, o którym pisałaś? Tyle, że może nie mają wysyłki na Polskę... ja tam zawsze zamawiam właśnie u producenta, tylko że akurat ten mój jest z Polski. Dlatego też nie muszę długo czekać na dostawę no i płacić nie wiadomo ile.
#2017-12-09 16:00:00 

Welonka

Użytkownik

Ja zamawiałam tam hamulce, jak mi poszły w miejskim rowerze. I szybko przesłali plus dobra cena, więc pewnie z oponami też nie zawiodą ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015