#2019-06-11 00:55:09 

Hero

Użytkownik

Panowie, korzystaliście kiedyś z tego rodzaju usług? Jak wam się podobało? Jaka satysfakcja? Przyznam, że zastanawiam się nad tym, by zadzwonić w takie miejsce…
#2019-06-11 01:42:49 

Bydgoszczanin

Użytkownik

a jaki jest twój powód? Ja dzwoniłem, bo nie miałem dziewczyny, a potrzeby pozostają. Miałem też dużo stresu w życiu i takie telefony okazały się świetną chwilą rozrywki. Szczególnie, że dostępne są przez całą dobę i można sobie poszaleć o każdej porze dnia i nocy.
#2019-06-11 03:37:37 

Hero

Użytkownik

Mój powód jest taki, że lubię na ostro. I ciężko mi znaleźć kogoś, kto podzielałby moje preferencje…
#2019-06-11 05:31:56 

Barebiuk

Użytkownik

No to w takiej sytuacji na pewno ostry sex tel będzie idealną opcją. Tam to ty dyktujesz warunki i nie musisz się martwić, że coś nie wypada. Poza tym sex telefon może też dostarczyć ci trochę inspiracji… Jak dzwoniłem pierwszy raz to byłem dość zaskoczony, bo Pani dała mi wiele ciekawych sugestii, o których wcześniej sam bym nie pomyślał.
#2019-06-11 06:47:16 

Oso

Użytkownik

Tak to niestety jest, że jak ktoś lubi ostro to ma problem. Czasem trudno znaleźć partnerkę, która miałaby ochotę na tego typu rozmowy i która faktycznie chciałaby je prowadzić. Dla mnie zaletą seksu przez telefon z profesjonalistkami jest jeszcze to, że możesz sobie sam dowolnie wybrać, z kim rozmawiasz. Kręcą cię mężatki? Spoko. Studentki? Duży biust? Nie ma problemu. Jest wybór… A wszystkie kobiety szybko się wkręcają w rozmowę i snują fantazje.
#2019-06-11 08:14:09 

Barebiuk

Użytkownik

poza tym jest to bardzo dyskretne. Dzwonisz i nikt się nie dowie, że masz takie i takie upodobania. Czyli faktycznie seks z mężatką jest bardzo do zrealizowania i nie będziesz mieć zazdrosnego męża na głowie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015