#2019-10-28 07:40:51 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Chciałbym się dowiedzieć, czym należy się kierować przy wyborze słów kluczowych na strone internetową. Czy samemu wybiera się te frazy czy robią to specjalisci zajmujący się optymalizacją?
#2019-10-28 08:56:48 

Determinator

Użytkownik

Najlepiej, jeśli sam wybierzesz słowa kluczowe dla swojej witryny. Powinny one zawierać to, co najbardziej chcesz promować w sieci, np. konkretny produkt lub usługę. Frazy mogą też być bardziej ogólnymi sformułowaniami, np. jeśli promujesz cały sklep czy warsztat.
#2019-10-28 10:21:44 

Riksza

Użytkownik

Zgadzam się, ale zawsze można zwrócić się o pomoc do dobrej agencji SEO o pomoc w doborze słów kluczowych. Ja tak zrobiłam, bo nie wiedziałam, czy lepiej będzie reklamować modne strzyżenie damskie czy cały zakład fryzjerski. Pozycjonerzy doradzili, by wybrac jednak konkretną usługę.
#2019-10-28 10:56:50 

Penelopa

Użytkownik

Przydatne informacje na temat tego, jak dobrać słowa kluczowe na stronę internetową, można znaleźć pod linkiem http://wycenpozycjonowanie.pl/. Ja skorzystałam z zamieszczonych tam wskazówek i dzięki temu dobór fraz kluczowych okazał się dla mnie całkiem prosty.
#2019-10-28 12:26:19 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Chętnie zastosuję Wasze wskazówki przy wyborze fraz. Chciałbym jeszcze wiedzieć, co potem dzieje się z tymi frazami i w jaki sposób wpływają one na pozycjonowanie strony.
#2019-10-28 13:11:10 

Penelopa

Użytkownik

Frazy są wplatane przez copywriterów w treści przeznaczone na daną witrynę. Muszą tam występować naturalnie i nie może być ich zbyt dużo ani zbyt mało, bo inaczej nie spełnią swojego zadania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015