#2015-12-07 09:02:50 

Piesio

Użytkownik

Moi rodzice prowadzili kiedyś rodzinną firmę w Żywcu i pozostawili po sobie budynki, które teraz chciałbym sprzedać. Może Wy wiecie, kto zajmuje się profesjonalnie nieruchomościami w Żywcu i okolicach? Specjaliści wiedzieliby jak zainteresować tymi obiektami potencjalnych inwestorów.
#2015-12-07 10:40:39 

WenusToJa

Użytkownik

Ja znam jedno biuro nieruchomości z siedzibą w Żywcu, które należy do międzynarodowej sieci agencji zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Jest to rozpoznawalna marka, która szczyci się wysoką skutecznością w sprzedaży.
#2015-12-07 10:54:27 

Piesio

Użytkownik

A miałaś kiedyś do czynienia z tą firmą lub z zatrudnionym w niej agentem nieruchomości? Jeśli tak, to jakie były Twoje osobiste odczucia?
#2015-12-07 11:37:57 

WenusToJa

Użytkownik

Miałam do czynienia z jednym agentem nieruchomości i był to bardzo miły a zarazem profesjonalny pan. Pamiętam, że nawet pomyślałam sobie wtedy, iż sama chciałabym pracować jako agent nieruchomości. Później jednak okazało się, że nie mam predyspozycji do bycia dobrym sprzedawcą, szczególnie tak dużych i kosztownych rzeczy, jak domy. ; )
#2015-12-07 13:35:04 

ZłyON

Użytkownik

A trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje, by sprzedawać nieruchomości?? Według mnie podstawą są odpowiednie umiejętności i wiedza, która musi być systematycznie poszerzana i ugruntowywana.
#2015-12-07 15:25:27 

WenusToJa

Użytkownik

Oczywiście, że trzeba mieć predyspozycje. W przeciwnym wypadku panowie pracujący w tej agencji nie osiągaliby tak dobrych wyników w sprzedaży. A z tego, co słyszałam, idzie im naprawde dobrze. Mają odpowiednie nastawienie do swoich klientów i chyba jakiś dar przekonywania. Poza tym sprawiają wrażenie cierpliwych, wyrozumiałych i doświadczonych w tym, co robią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015